Şıklığı evimizin içerisine kadar getiren her zaman mobilyalar olsa da bunların yanı sıra kapıların da önemi oldukça büyüktür. Özellikle Amerikan panel kapı modelleri popülerliği yüksektir. Amerikan panel kapı modellerinin tarzının evinizin düzenine olan katkısı sayesinde muhteşem bir ev konseptine sahip olmak sizin elinizde.

Yıllardır kapı üretiminde 1 numara olan Çayırova Mobilya ile muhteşem ürünlerle buluşmak artık o kadar zor değil. Tamamen sizin için hazırlanan binlerce farklı Amerikan panel kapı modelleri evinize verdiğiniz değeri arttırabilir. Bu sayede misafirlerinize muhteşem evinizin bu ürünler sayesinde nasıl da muhteşem hale geldiğini gösterebilirsiniz.

Amerikan panel kapı modelleri her zaman insanların tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Bunun sebebiyse her türlü ev eşyasına olan uyumu sayesinde hem kolay hem de muhteşem bir seçim olmasıdır. Siz de Çayırova Mobilya sayesinde evinizin kapılarını Amerikan panel kapı modelleri tarzında yenileyerek muhteşem kapılara sahip olabilirsiniz. Son yıllarda birçok modacının bile evini düzenlerken kullandığı Amerikan panel kapı modelleri hiçbir zaman popülerliğini kaybetmemiş olan kapı çeşitlerindendir. Evinizin odalarına açılan Amerikan panel kapı sayesinde uzun yıllar yıpranmayan kapıların keyfini sürebilirsiniz.

Çayırova Mobilya tarafından üretilen tüm kapılarda olduğu gibi Amerikan kapı çeşitlerinde çeşit bol ve kalite her zaman ön plandadır. Biliyoruz ki gün içerisinde bile onlarca kez açıp kapanan kapılarınızın sağlamlığı sizin için gerçekten önemli. Bununla birlikte tabi ki yaptığımız kapı testleri sayesinde darbelere mümkün olduğunca dayanıklı kapılar Çayırova Mobilya sayesinde üretiliyor.

Amerikan panel kapı modelleri veya diğer adıyla panel kapı. Panel kapı hazır fabrikasyon olan panellerin  hazırlanan ağaç kasnak veya kapı içi kasaya presleme yöntemiyle yapıştırılan panellerin ebatlanıp boyanmasıyla hazır hale gelir. Bu ürünlerde dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır. 1 Kapılar kesinlikle hafif olmamalı. Hafif kapı demek iç dolgu malzemesinin yeterince yapılmaması demek. 2  Kapı boyasının kalitesi.Zayıf kalitesiz atılmış bir boya görünümü çabuk bozulacağı için kullanıcıyı hayal kırıklığına uğratır.3 Kullanılan kapı kolu ve menteşelerin kaliteli olması. Ticari gayelerle ucuz olsun düşüncesiyle kaliteden uzak fakat görsel olarak kaliteli  gibi sunulan ürünlere kullanıcıların dikkat etmesi gerekir Çünkü bu gün ucuz diye alınan ürünler size üzün süreli kullanım imkanı vermez.