Lake kapı modelleri oldukça kullanışlı ve esnek yapısı sayesinde iç kapı alanlarında en çok tercih edilen model olarak karşımıza çıkmaktadır. Kolay uygulanır montajı ile anında kapınız takılmaktadır. Genellikle beyaz, krem ve bu tonlara yakın tasarımları yer almakta olup diğer eski kapılar modelleri gibi çok cam detayı yer almamaktadır.

Kullanım yerlerine göre tasarımları bulunmaktadır. AVM’lerde, konutlarda, hastanelerde, rezidanslarda, özel projelerde, toplu konutlarda ve birçok iç mekanlarda kullanımı görülmektedir. Neme, ısıya, yangına, sese ve suya karşı korunaklı olarak üretimi yapılan lake kapı modelleri monoblok dolu olarak eksiz ve yapıştırma olamayan kapı çeşitlerindendir.

Lake Kapı Özellikleri ve Kullanımı

İstediğiniz renkte ve boyutlarda yapılabilmektedir. Modellerinde camlı ve camsız modelleri yer almaktadır. İç mekanlarınızın kapı modellerini ve boyutlarını belirttiğinizde kapınız hazır halle size gelecektir. Lake kapılar iz bırakmama özelliği taşımaktadır. Lake yapılarınız pırıl pırıl görünecektir. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Lake kapı modelleri kullanışlı olmasından dolayı evlerde en çok tercih edilen kapı modelleri arasında gelmektedir. Lake kapıları temizlerken nemli bir bez yardımıyla kolaylık temizliğini yapabilmektesiniz. Toz ve yapışkan kalıntısı silindikten sonra kalmayacaktır. Kapınızın kesinlikle ıslak kalmaması gerekmektedir. Temizlendikten sonra pürüzsüz olacak olan kapı modelleri olan lake kapılar günümüzde çok seçilen model olarak görülmektedir. Lake boyası ile asla leke tutmamaktadır. Leke bırakmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Diğer kapılarda silinmekten dolayı rengi atmaktadır. Ama lake kapı modellerinde kapının rengi solma yapmayacaktır.

Lake Kapı Modelleri Fiyatları

Lake kapı modelleri isteğinize göre fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Piyasada kalitesine göre de fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Kolay montajı sayesinde yaptıracağınız kapıların montajı için ek bir ücret talep edilmemektedir. Diğer kapılara göre temizliği ve dayanıklılığı göz önüne alındığında maliyetleri oldukça uygun görülmektedir. Ömürlük olarak gösterilen lake kapılar sayesinde iç mekanlarınızı güzelleştirmeniz oldukça mümkündür.

Kapılarınızın her zaman ilk günkü gibi parlak ve gösterişli olsun istersiniz. Bunun için lake kapıları tercih etmenizi öneririz. Hem temizliği, hem gösterişi hem de dayanıklı ve kaliteli oluşu sizin seçiminizi sağlayacak yapıdadır.