Antreler ve kapı girişleri için kullanılabilecek, fonksiyonel ve modern vestiyer modelleri çok daha düzenli bir alan yaratılması için mutlaka temin edilmelidir. Tasarımı ile daha farklı ve her tarz alana yakışabilecek vestiyer modelleri için bu örnekleri incelemek çok fayda sağlayacaktır. İster hazır olarak satın alın isterseniz de bu örnekler üzerinden kendi tasarladığınız bir vestiyeri yaptırmak için araştırmalar sağlayın. Mutlaka yeterli bir hacimde olmasına ve gereksiz detaylar içermemesine dikkat edin. Böylelikle ihtiyacınız olan şık ve kullanışlı bir vestiyere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinde kullanılması zorunlu olan bu ürünlerde artık klasik mobilyalar yerini, Çayırova Mobilya farkı ile çok daha modern ve özgün ürünlere bırakmıştır.

Vestiyer Modelleri’nin Kullanımı

Modern bir ev dekorasyonu içerisinde, vestiyerin de bu tasarıma uyumlu olması önemli bir detaydır. Farklı tarzlarda birçok hazır vestiyer ürün de kolaylıkla mobilya firmaları içerisinden temin edilebilir. Kendine özel bir tasarım  oluşturmak isteyenler de, tasarımcılar ile anlaşarak farklı ürünler elde edebilirler. En basit malzemelerle yaratıcılığını kullananlar ise, kendi vestiyerlerini kendileri üretmektedirler. Herkes için fayda sağlayacak bu örnekler, birçok mekana uyum sağlayacak ve aynı zamanda da trend vestiyer modelleri‘nin hangileri olduğunu da gösterecektir. Vestiyer ürünleri en çok işlevsel özellikleri ile ön planda olsa da, tasarımı ile dikkat çekici hale getirilmelidir.

  • Ayna ve askılık ihtiyacı yaşayanlar için,
  • Klasik ve aynalı bir vestiyer yaptırmak isteyenler için,
  • Eskiye dönük mobilyalardan hoşlananlar için,
  • Fazla elbiselerin görüntü kirliliğinden kurtulmak için

Farklı tarz dekorasyonlara uygulanabilecek şık ve kullanışlı vestiyer modellerine verilen bu örnekler her mekana uyumlu şekilde kullanılabilir. Hem az maliyet içeren hem de kaliteli ürünler ile yapılabilecek bu tarz vestiyer örnekleri antrelerde rahat bir kullanım sağlayacaktır. Özellikle birçok işlevi bir arada sağlayan ve yüzeylerin kullanılması ile konumlandırılabilen fonksiyonel vestiyer modelleri ev ve ofisler için en iyisidir. Bu nedenle hem estetik hem de fonksiyonellik açısından fayda sağlayan tüm mobilya ürünlerini Çayırova Mobilya ile dilediğiniz modelleri siz değerli müşterilerimiz için kullanıma sunuyoruz.